DWUDZIESTA  PIĄTA  NIEDZIELA  ZWYKŁA  –  23 września 2018 r.

1.  Zachęcamy do nabywania katolickich gazet (w kruchcie kościoła).

2.  Spotkanie sołeckie dla mieszkańców Obrzębina odbędzie się w parafialnej świetlicy w najbliższą środę o  godz. 17.00.

3.  Diecezjalna Pielgrzymka Młodzieży klas  ósmych i trzecich gimnazjum do Lichenia odbędzie się 27 września (rowerem lub  autokarem).  Zapisy u katechetów w szkole.

4.  W  najbliższy piątek włączamy się z  modlitwą na Koronce do Bożego Miłosierdzia, w ramach Akcji KORONKA  MIAST. Spotkanie o godz. 15.00 na parkingu dawnego sklepu MARCPOL, przy rondzie obok Domu Dziecka.

5.  Msza św. z Modlitwą Uwielbienia i Wstawienniczą w naszej parafii w piątek, 28 września o godz. 19.00. Szczegóły na afiszu w gablocie i na stronie internetowej parafii.

6.  Wyjazd na jednodniowe rekolekcje pt. "Stadion Młodych", które odbędą się 6 października na Stadionie Narodowym w Warszawie organizuje z naszego miasta parafia św. Barbary.

7.  W minionym tygodniu do wieczności przeszedł ś+p Zenon Kurzawa ze Słodkowa, polećmy Zmarłego Bożemu Miłosierdziu.

Poniedziałek, XXV Tydzień zwykły
Dzień Powszedni