III  NIEDZIELA WIELKANOCNA,
CZYLI NIEDZIELA BIBLIJNA - 14.04.2024 r.

1. Dziś obchodzimy w kościele Niedzielę Biblijną i VIII Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Z tej okazji zapraszamy na adorację biblijną po Mszy św. o godz. 10.00.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z młodzieżą przed bierzmowaniem z klas VII, a po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z dziećmi klas komunijnych.
3. Z okazji rozpoczynającego się dziś Tygodnia Biblijnego zostały przygotowane cytaty z Pisma Świętego, które losujemy wychodząc z Kościoła (prosimy, by dzieci nie zabierały przygotowanych cytatów). Zachęcamy do odkrycia znaczenia Słowa Bożego w naszym życiu.
4. Dziś rozprowadzany jest kolejny numer tygodnika „IDZIEMY”.
5. Na prośbę Przewodniczącego KEP modlimy sie dziś w intencji dzieci nienarodzonych oraz rządzących o mądre i wierne chrześcijańskiemu sumieniu decyzje.
6. We wtorek po Mszy św. o godz. 17.00 Krąg Biblijny.
7. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. we wtorek o godz. 18.00. Odbiór szat komunijnych w piątek o godz. 18.00.
8. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza. Jest to zarazem Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie, Zakonne i Misyjne.
9. Wczoraj w godzinach wieczornych ponad 60 osobowa grupa parafian wróciła z dziękczynnej pielgrzymki na Jasna Górę za czas nawiedzenia kopii cudownego obrazu NMP Częstochowskiej.
10. W piątek spotkanie młodych w par. Kaczki Średnie.
11. W minionym tygodniu na miejsce spoczynku odprowadziliśmy: + Józefa Urbaniaka z os. Muchlin.

Piątek, III Tydzień Wielkanocny