JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 czerwca 2018 r.

1.  We najbliższy wtorek przybędzie do naszej parafii figura św. Michała Archanioła z Gargano. O godz. 18.00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie, następnie o 21.00 Apel Jasnogórski. Osobista adoracja do godz. 23.00. W środę od godz. 9.00 modlitwy w kościele, o godz. 10.00 Msza św. z błogosławieństwem chorych i starszych, o 12.00 Anioł Pański i modlitwa różańcowa (zapraszamy Koła Żywego Różańca). Następnie o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i o 17.00 Msza święta Pożegnania z Aktem Zawierzenia Parafii św. Michałowi. Nawiedzenie poprowadzi ks. Rafał Szwajca, dyrektor peregrynacji św. Michała. W czasie nawiedzenia możliwe jest przyjęcie szkaplerza oraz nabycia pamiątek. Ofiary składane na tacę we wtorek i środę przeznaczone są na dzieła prowadzone przez księży Michalitów. Bliższe informacje w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii. Zapraszamy na spotkanie ze św. Michałem Archaniołem.

2.  Zachęcamy do nabywania gazet katolickich, szczególnie polecamy tygodnik "Idziemy", "Miłujcie się", " Misyjne Drogi".

3.  Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. o  17.00.

4.  W czwartek, we wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, w pierwszym dniu lata, imieniny obchodzi Pasterz naszej Diecezji, biskup Wiesław Alojzy - pamiętajmy tego dnia w modlitwie o dostojnym Solenizancie.

5.  Krąg Biblijny w czwartek o godz. 18.00.

6.  W piątek 22 czerwca zakończenie Roku Szkolnego. Spowiedź na zakończenie roku od godz. 16.00. Msza święta dziękczynna o godz. 16.30, zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów, rodziców

7.  W sobotę Dzień Ojca, Msze św. w naszej parafii o godz. 16.00, 17.00 i 18.00 (z nabożeństwem czerwcowym).

8.  W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

9.  W dniach  26, 27 i 28 czerwca planujemy autokarową wyprawę do Wrocławia (zwiedzanie starówki) i Kotliny Kłodzkiej (Kłodzko, Kudowa, Czermna, Kletno, Duszniki). Odwiedzimy kaplicę czaszek, błędne skały, pijalnię wód, jaskinię niedźwiedzią, muzeum papiernictwa - dwa noclegi w Domu Pielgrzyma w Wambierzycach, przy Sanktuarium Matki Bożej Wambierzyckiej. (Koszt dla dorosłych 300 zł., dla dzieci i młodzieży 200 zł., dla kandydatów na ministrantów i do chóru 150 zł., dla ministrantów i chórzystów 80 zł.).  Przyjmujemy zapisy do środy wieczór, przy zapisie konieczny Pesel oraz zaliczka.

10.  Wyjazd na drugie Oblężenie Jasnej Góry dla mężczyzn w dniu 23 czerwca organizuje ks. Paweł Zalewski w  parafii  Kaczki Średnie.

11.  Do Pana w tym tygodniu odeszła  ś+p + Krystyna Chudecka, pamiętajmy o zmarłych w naszych modlitwach.

Poniedziałek, XI Tydzień zwykły
Dzień Powszedni